Iliuzijos išsisklaido

Šis žaidimas skirtas iš chaoso būsenos pereiti į ramybės būseną ir ryškesnį pamatymą savo tikrovės.

Jurgita Čiplytė

10/5/20231 min read

Likus kelioms dienoms iki X festivalio transformacinių žaidimų ir savęs pažinimo, aš nusprendžiau pakeisti prisistatymo batelius Štai kada įvyko dar vienas susijungimas. Tai gali suprasti žmonės, kurie pagal pajautimą ir atsidavimą yra tėkmėje.

O dabar įsivaizduok, 4-5 valandas buvai žmonių apsuptyje, kur girdėjosi daug kalbų, tau buvo daug nepatogių situacijų, klausimų, užduočių. Rodos papietauji, atgauni jėgas, bet neturi laiko įkvėpti gryno oro. Tu ateini toliau dirbti su savim. Dar 2 įtemptos valandos.

Stop! Būtent mūsų žaidime 81 langelis, su 81 skirtinga pozicija. Pasikartojimo nėra. Viskas bus tik tiek, kad tu sąžiningai judėtum savo spirale, nepatiriant streso, oi, papurtymų yra, bet jie saugūs.

Širdis džiūgauja! Prisistatymas įvyko. Dėl balso praradimo ne toks garsus, tačiau įvyko. Pats geriausiais įvertinimas yra dalyvių atsiliepimai, jų būsena po žaidimo. Ir tikrai mes energiją atidavėme teisingai.

Būtent, žaidimo metu skleidžiasi ir mus apsupa ypatinga energija, jos nepamatysi, bet po truputį pajausi, kai viskas apsigaubia, kai atsiranda Flow būsena. Transformacija neturi būti skausminga.

O dabar pasiruošimas ir energijos kaupimas XI festivaliui.