Nematoma keramikos pusė

10/24/2021

Mirė karalius, tegyvuoja karalius. Panašiai pas mus keramikus yra ir su šventiniu pasiruošimu. Dar nepraėjus Kalėdoms jau planuojame, ką galima bus padaryti kitoms Kalėdoms. Žinoma, Kalėdiškai šventinės nuotaikos dar nėra. Trūksta eglutės kvapo, kepamų skanėstų aromato. Akys neužkliūna už žybsiančių girliandų. Dar neištraukti ir kalėdiniai drabužiai.

Kiekvienas šventę kuriame sau patys. O aš jaučiuosi nuostabiai galėdama prisidėti prie jūsų kalėdinio laukimo. Keramikiniai Advento kalendoriai, keramikinės žvakidės, advento vainikų žvakidės, keramikiniai angelai, keramikiniai varpeliai ir dovanėlės.
Pasiruošimas jau įsibėgėja. Rankų darbo išskirtinius keramikos gaminius jau pakuoju. O asortimentas tuoj bus paskelbtas internetinėje parduotuvėje.

Rankos nekila anksčiau nei lapkričio 3 diena įdėti darbus į el. parduotuvę. Smagu pranešti, kad sugrįžta ir keramikos edukacijos šeimoms "Advento vainiko žvakidės", "Advento Kalendorius", "Eglutės papuošimai", "Angelai", "Angelų sparnai". Kartu kurti papuošimus namams, dovanas artimiesiems labai smagu.

Tai taip pat moko ir kartu dirbti, priimti pastabas ir rasti sprendimus kartu.
Tegul pasiruošimas šventiniam laikotarpiui būna ramus ir smagus.