Apie Jurgitėlės amatus

Jurgitėlės amatai gimė iš meilės keramikai ryškioms spalvoms ir aistrai gyventi.

Jurgitėlės amatai

“Esu tokioje būsenoje, kai darbu tiesiog kvėpuoju. Viskas prasidėjo 1998-tais metais, kai pirmą kartą prisiliečiau prie molio, glazūravimo. Po truputį hobis perėjo į darbą. Su kiekvienu gyvenimo laikotarpiu, keitėsi ir darbas. Gamyba, edukacijos ir taip ratu. Esu - keramikė”, - sako Jurgita, paklausta kaip prasidėjo jos veikla.

Jurgita kuria ir parduoda rankų darbo molio žvakides, lėkštes, smilkalines, suvenyrus ir įgyvendina įvairiausius norus iš molio įvairiems gyvenimo atvejams: “Išmokau nebespėlioti ko nori klientai. Bendraujant galima rasti ir išgirsti visus atsakymus. O aš pati galiu pasiūlyti nuoširdų bendravimą ir darbus iš širdies į širdį”.

Didelę dalį laiko Jurgita praleidžia “Jurgitėlės amatai dirbtuvėse”. Vaikams vyksta užsiėmimai, edukacijos. "Molinuko kelias “ - programa moksleiviams, “Tept Lept" - 2.5 - 6 metų vaikams.

O bendravimo džiaugsmo ir kolektyvo poreikis dirbant vienai be kolektyvo išaugino jau įgyvendintą siekį - smulkaus verslo klubo įkūrimą Panevėžyje: “Sako,jei gimė idėja, galima ją ir įgyvendinti. Dirbu viena, todėl kartais trūksta to kolektyvo, taip ir gimė mintis burtis, ieškoti bendrystės, vieniems kitus palaikyti ir kartu augti, tobulėti”.

Per visą šį laikotarpį verslas išmokė:
“Kantrybės.
Pasitikėjimo ir nebijoti rizikuoti.
Drąsos įgyvendinti idėjas”.

Kaip gera, jog tokių žmonių vis dar yra - nuoširdžių, atsidavusių savo darbui ir savanorystei, atiduodančių širdį dėl kitų ir gyvenančių meile kūrybai!